A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Fida is a singer of Hip-Hop music. Më datë 12 Janar 2017, Fida publikon videoklipin "Shum Here", në bashkëpunim me Golden. Më datë 2 Mars 2017, Golden publikon videoklipin "24h", në bashkëpunim me Fida. Më datë 28 Mars 2017, Fida publikon videoklipin "Per Ty"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Izo

Last Daddy

Betim

Slim

Lony

Orianel

Berato

Messy OTR

Emii

Labb.1


Tags: Fida

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019