Official Video

Fida - Shum Here  (Feat. Golden)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/01/2017

2017-01-12T17:00:04

Featuring

GoldenKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shum Here" kënduar nga Fida.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fida i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin