Fidaim Aliu
Fidaim Aliu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Fidaim Aliu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 17 Dhjetor 2008, Fidaim Aliu publikon videoklipin "Hajde Loqk". Në vitin 2011, Fidaim Aliu publikon albumin "Oj Shehide". Më datë 20 Janar 2015, Fidaim Aliu publikon videoklipin "Kosova E Lire". Më datë 12 Qershor 2015, Fidaim Aliu publikon videoklipin "Dashuroj Kuq E Zi". Më datë 18 Janar 2016, Fidaim Aliu publikon videoklipin "E Kam Qu Gruan Te Nana". Më datë 15 Shkurt 2016, Fidaim Aliu publikon videoklipin "Facebook". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 2