Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidaim Aliu - Nuk Besoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sa her para meje syt e tu kan qa
mke ba me dasht vdekjen oh mos me jetu ma
mke ba me lut Zotin ndynje mos mem lan
por met harru ty kurr zemra ska than

ref: (2x)
faj ske ti oh faj skom une
fati nuk na la as me kan bashk ma shum
oh faj ske ti faj skom une
fati nuk na la me kan bashk ma shum

sa her para meje syt e tu kan qa
mke ba me dasht vdekjen oh mos me jetu ma
mke ba me lut Zotin ndynje mos mem lan
por met harru ty kurr zemra ska than

ref: (2x)
faj ske ti oh faj skom une
fati nuk na la as me kan bashk ma shum
oh faj ske ti faj skom une
fati nuk na la me kan bashk ma shum


Ky tekst u dërgua nga F & F


Nuk kemi video për këtë këngë.


Fidaim Aliu
Publikimi: 04/01/2010


Fidaim Aliu - Nuk Besoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Besoj".
3. Video është e këngës "Nuk Besoj", por nuk këndohet nga Fidaim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidaim Aliu:


Komente 0