TEKSTESHQIP

Fidaim Aliu
Une Kam Nje Shok
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Une Kam Nje Shok" kënduar nga Fidaim Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.