TEKSTESHQIP

Fidaim Aliu
Se Qu Kput Nje Lul Prej Rremi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Se Qu Kput Nje Lul Prej Rremi" kënduar nga Fidaim Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.