TEKSTESHQIP

Fidaim Aliu
Bija Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bija Ime" kënduar nga Fidaim Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një aspekt artistik të shtuar, produkti muzikor u përcoll tek audienca e gjerë i përpunuar me mjaft shije edhe me videoklip, i cili u publikua më 11 Qershor 2016.