TEKSTESHQIP

Fidaim Aliu
Kush Mendoi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush Mendoi" kënduar nga Fidaim Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që të pritet sa më mirë, produkti muzikor u finalizua në tregun e gjerë të muzikës i realizuar me profesionalizëm me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 24 Tetor 2019.