TEKSTESHQIP

Fidaim Aliu
Dashni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashni" kënduar nga Fidaim Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ashtu siç pritej, ky projekt finalizohet i plotësuar në spektrin vizual edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua më 30 Gusht 2022.