Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fidaim Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
BIOGRAFIA: Fidaim Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2017, Fidaim Gashi publikon albumin "Kenge Dasmash Live 2017"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareKenge Dasmash Live 2017 (2017)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arbnor Dulla

Qemal Stafasani

Festim Hysenaj

Bujar Gashi

Shaban Bytyqi

Faton Avdyli

Mirsad Jonuzi

Ferki Veseli

Iljas Limani

Lirigzon Emini

Tags: Fidaim Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet