Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fidan Ahmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Fidan Ahmeti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 18 Mars 2014, Fidan Ahmeti publikon videoklipin "Je Engjull". Më datë 6 Nëntor 2014, Fidan Ahmeti publikon videoklipin "100 Arsye". Në vitin 2014, Fidan Ahmeti publikon albumin "100 Arsye". Më datë 27 Shtator 2018, Valon Bytyqi publikon videoklipin "Kush Je Kon", në bashkëpunim me Fidan Ahmeti. Kënga u punua nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga RGB Entertainment. Më datë 9 Dhjetor 2018, Labi & Fidani publikojnë videoklipi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare100 Arsye (2014)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lali Kadriu

Gzim Medeci

Edmir Lika

Petrit Karaqica

Masar Hoti

Sami Krasniqi

Dashmir Saiti

Arsim Llumnica

Duchi

Blerim Marshiqi


Tags: Fidan Ahmeti

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet