Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidan Gashi - T'lutem Jo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  38

Jo as kush nuk e din un per ty sa un ndjej zemra ime qan kur nuk e di ku je

Jo as kush nuk e din un per ty sa un ndjej zemra ime qan kur nuk e di ku je
Te ndjej prane dhe pse ste kam ti nuk e di sa mall un kam
Kohen dua ta kthej pas je gjithqka qe un kam dasht..
Te lutem jo mos i harro fjalet qe un ti kam thane veq te lutem mos me le ne at vend kur ti mungon
Sdua te qaje un per ty
dua te kem at dashuri...I lutem zotit gjdo dite te keme ne kraht e mi
Sdua te qaje un per ty dua te kem at dashuri...


Ky tekst u dërgua nga IsaFidan Gashi
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/01/2018


Fidan Gashi - T'lutem Jo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'lutem Jo".
3. Video është e këngës "T'lutem Jo", por nuk këndohet nga Fidan Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidan Gashi:


Komente 0