Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidan Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  195
BIOGRAFIA: Fidan Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 23 Tetor 2017, Fidan Gashi publikon videoklipin "Ditelindje Pa Urime". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, teksti u shkrua nga Fatmir Muja. Më datë 6 Janar 2018, Fidan Gashi publikon videoklipin "T'lutem Jo". Më datë 10 Shkurt 2018, Fidan Gashi publikon videoklipin "Para Zotit Ke Me Dal". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Më datë 1...

>> Lexo gjithë biografinë >>


I fejuari i

Rita Hazirit

Profili

Facebook

Komente

3 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

11
41

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Durim Jetishi

Mergim Kurroshi

Egzon Berisha

Labinot Ademi

Burim Muciqi

Elion Krasniqi

Arnis Telaku

Visar Rama

Veton Mushkolaj

Rexh Cenaj

Tags: Fidan Gashi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet