Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rita Haziri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  91
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Rita Haziri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 18 Shkurt 2020, Rita & Fidan publikojnë videoklipin "Humbe". Më datë 19 Qershor 2020, Rita & Fidan publikojnë videoklipin "Mashup Turkish-Albanian 2020". Më datë 10 Korrik 2020, Rita & Fidan publikojnë videoklipin "Pika Pika". Teksti i këngës u shkrua nga Jetmir Salihu. Videoklipi u prodhua nga kompania Urban Graphics. Rita & Fidan kanë njoftuar se më datë 25 Shtator 2020, do publikojnë videoklipin "Kto Ndjenja". Videoklipi u pro...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rita Kastrati

Gentiana Azizi

Tringa Kay

Renata Bakalli

Eronida

Ema Smajli

Edona Vatoci

Donika Nuhiu

Qendresa Batllava

Fjolla Shala

Tags: Rita Haziri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet