TEKSTESHQIP

Fidan Gashi
T'lutem Jo
Lyrics

Jo as kush nuk e din un per ty sa un ndjej zemra ime qan kur nuk e di ku je

Jo as kush nuk e din un per ty sa un ndjej zemra ime qan kur nuk e di ku je
Te ndjej prane dhe pse ste kam ti nuk e di sa mall un kam
Kohen dua ta kthej pas je gjithqka qe un kam dasht..
Te lutem jo mos i harro fjalet qe un ti kam thane veq te lutem mos me le ne at vend kur ti mungon
Sdua te qaje un per ty
dua te kem at dashuri...I lutem zotit gjdo dite te keme ne kraht e mi
Sdua te qaje un per ty dua te kem at dashuri...

DËRGOI: