Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fidani Vogel

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Fidani Vogel është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Në vitin 2010, Fidani Vogel publikon albumin "Allahu Me Ka Ndegju". Më datë 11 Dhjetor 2015, Fidani Vogel publikon videoklipin "Dua Te Harroj". Më datë 21 Gusht 2017, Fidani Vogel publikon videoklipin "Tallavaja". Muzika e këngës u punua nga Latif Bajra, teksti u shkrua nga vetë Fidani Vogel. Më datë 6 Tetor 2017, Fidani Vogel publikon videoklipin "Dasma E Madhe". Muzika e këngës u punua nga Armend Mustafa. Më datë 18 Janar 2020, Fida...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareAllahu Me Ka Ndegju (2010)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Faik Rama

Albert Gashi

Orhan Ademi

Nijazi Boneshta

Tan Tirona

Xhimi

Ymerli Krasniqi

Eri Qerimi

Turab Hajolli

Reni Elbasanit

Tags: Fidani Vogel, Fidani I Vogel


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet