Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidani Vogel - Hajde Hajde Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


hajde hajde sonte knojna njemij her perhaj ja bojna dyve zoti ju bekoft me miqsi jeta ju shkoft.
hajde hajde sonte knojna njemij her perhajr ja bojna dyve zoti ju bekoft me miqsi jeta ju shkoft.

ref.dy bylbylat kuvenojn deg me deg selam jav qojm hajde sonte dotvallzojm dasmen vllavit tja je hshijm(2her)

drandofili qel n'motmot dhondri jon ma i miri sot sa ka toka uj me pi gjithmon paqi lumturi drandofili qel n'motmot dhondri jon ma i miri sot sa ka toka uj me pi gjithmon paqi lumturi

ref

hajde hajde sonte knojna nimijher perhajr jav bojna dyve zoti ju bekoft me miqsi jeta ju shkoft(2her)

hajde more dhonder hajde dil tuj kesh teshat e dhondris s'osht kollaj mi vesh(2her)


Ky tekst u dërgua nga Bajram Krasniqi

Fidani Vogel - Hajde Hajde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Hajde".
3. Video është e këngës "Hajde Hajde", por nuk këndohet nga Fidani Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidani Vogel:


Komente 0