Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidani Vogel - Kush Po Qet Alti Pa Nal Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kush po qet allti pa nal nihen krismat n'shtat madan po qet baba kret po kallet u nis dasma gzimi s'ndalet fort po lujn motrat me bija po lujn dajt po lujn vllaznia veq po shkon tuj rrit shyreti e kan marr nusen per qefi

ref..po i shkojn nones lot prej gzimit shkon perpjet flaka dhe timi kerset pushka dridhe mali veq per gzim jo per inati(2 her)

paskan shku nusen me mar miku para u paska dal bjen tupani e qiftelia per hajr t'qoft mik miqasia. per hajr t qoft mik miqasia n'kom u qu bab zotnia krisi pushka pushk prej gzimi kret mahalles naj dul timi ...........

ref.po i shkojn nones lot prej gzimi shkon perpjet flaka dhe timi kerset pushka dridhet mali veq per gzim jo per inati(2her)Nuk kemi video për këtë këngë.
Fidani Vogel - Kush Po Qet Alti Pa Nal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Po Qet Alti Pa Nal".
3. Video është e këngës "Kush Po Qet Alti Pa Nal", por nuk këndohet nga Fidani Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidani Vogel:


Komente 0