Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidani Vogel - Lujna Knoja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ref; lujna knojna me dahire na ka dal nusja e mire lujna knojna deri n'saba darsem t'madhe bojna na, lujna knojna me dahire na ka dal nusja e mire lujna knojna deri n'saba darsen t'madhe bojna na.dit e darsmes ka qillue jan mbledh qikat me nje ven djemt se bashku tuj festue mat bukrin gazmen,dit e darsmes ka qillue jan mbledh qikat me nje ven djemt se bashku tuj festue mat bukrin gazmen.paska dal nona te dera tuj prit nusen kur po vjen zemra e saj shum osht gezue nusja kur po i vjen,paska dal nona te dera tuj prit nusen kur po i vjen zemra e saj shum osht gezue nusja kur po i vjen ref;lujna knojna me dahire na ka dal nusja e mire lujna knojna deri n'sabadarsem t'madhe bojna na(2her)


Ky tekst u dërgua nga Kristiano Ronalldo(2)


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fidani Vogel - Lujna Knoja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lujna Knoja".
3. Video është e këngës "Lujna Knoja", por nuk këndohet nga Fidani Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidani Vogel:


Komente 0