Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidani Vogel - Sa Ma Shum Me Provukon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sa ma shum me provokon aq inatin po ma shton her thu po e her thu jo tash katile mos u bon

(2x)
nga njona on me dashuron nga tjetra me tradhton

une te du qin per qin met vertet pa dyshim ne fillim kesh me gzim per se fundit me hidherim oh per se fundit me hidherim(2x)

ndash ri afer ndash ri larg ti ne zemer hin ne gjak a sosht mir mu dashuru po shum veshtir me haru

(2x)
nga njona on me dashuron nga tjetra me tradhton

une te du qin per qin met vertet pa dyshim ne fillim kesh me gzim per se fundit me hidherim oh per se fundit me hidherim(2x)


Ky tekst u dërgua nga  lumturije


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fidani Vogel - Sa Ma Shum Me Provukon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Ma Shum Me Provukon".
3. Video është e këngës "Sa Ma Shum Me Provukon", por nuk këndohet nga Fidani Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidani Vogel:


Komente 0