Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidani Vogel - Se Kam Dit Sa Te Du Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


se kam dit sa te du jo jo sa te du kur je shku e kam kuptu po po e kam kuptu krejt dynjan e kam pyt po po e kam pyt nuk kam lon ven ty pat lyp jo jo ty pat lyp

ref:
skam lan ven pat permen kur ski dal prej zemres tem edhe ni her ti fol me mu se ma kurr ska met idhnu(2x)

se kam dit drejten ta tham jo jo drejten ta tham shpejt je ik prej zemres tem po po prej zemres tem se kam dit e skam kuptu jo jo skam kuptu se pa ty smuj me jetu po po me jetu

ref:
skam lan ven pat permen kur ski dal prej zemres tem edhe ni her ti fol me mu se ma kurr ska met idhnu(2x)


Ky tekst u dërgua nga Luan Rizani Pz


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fidani Vogel - Se Kam Dit Sa Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Kam Dit Sa Te Du".
3. Video është e këngës "Se Kam Dit Sa Te Du", por nuk këndohet nga Fidani Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidani Vogel:


Komente 0