Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidani Vogel - E Kam Nzon Nje Femer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

E kam nxonn 1 femen zemra mshkon ne themer emrin se tregoj se nuk po guxoj...(refreneni) bo me dit ai baba i vet bonvaki del em vret del e mvret e mlen sakat kshtu ma mir po rri rahat
Zemer do ta ruj si tregoj askujt as me lan nuk booonnn nuk di shka me gjan (refreni) bo me dit ai baba i vet bonvaki del em vret del e mvret e mlen sakat kshtu ma mir po ri rahat............Opaaaaaaa kalle kalle


Ky tekst u dërgua nga Black_boy


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fidani Vogel - E Kam Nzon Nje Femer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kam Nzon Nje Femer".
3. Video është e këngës "E Kam Nzon Nje Femer", por nuk këndohet nga Fidani Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidani Vogel:


Komente 0