Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidani Vogel - Ngjiten Kanen Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


paroj dillii u lindi hona ka ar vakti mungijt kona

ka ar vakti mungjit kona

Ngjitet Kona pika pika edhe sonteehh
Bajrak ner qika

edhe sonteehh Bajrak ner qika

Ngjitet Kona pikat kuqe neser proma bajrak ner nuse

neser proma bajrak ner nuse

na kput rushi pi harvis ndali qika pi qiknis

ndali qika pi qiknis

koj moj qikoo me shamit kuqe ra shamia pot qon nuseeh

ra shamia pot qon nuseeh

shka pi len nones per male me ja lone pes gishta in kone

me ja loneehh pes gishta in kone

koj moj qikoo lot si gruniiih shka pat nona sit per suni nashta sofra vogel nuk ten zuni

nashta sofra vogel nuk ten zuni


Ky tekst u dërgua nga Kujtim_prince


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fidani Vogel - Ngjiten Kanen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ngjiten Kanen".
3. Video është e këngës "Ngjiten Kanen", por nuk këndohet nga Fidani Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidani Vogel:


Komente 1