Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fidani Vogel - Zemra Ime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Zemra Ime", por nuk këndohet nga Fidani Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fidani Vogel - Zemra Ime  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/03/2009

2009-03-05T17:27:26+00:00Se kam ditttttttttttttt se vuj aq shum zemra ngadal po digjet si shkrum zemra ime mendon veq per ty po ti ma ktheve mu me tradhtim
REF:zemra ime zemra imezemra ime ma sum duron gjithmon me vujte dhe me tradhti jeta nuk kalon

moj zemra ime zemra ime ma sun duron gjithmon me vujte dhe tradhti jeta nuk kalon(2x)

shpirtin tim e kom mundo per ty vajz tuj mendu shpirtin time kam vujt per ty vajz tuj mendo athu zoti ka met denu se me tradhti ishe me mu

zemra ime zemra ime ma sun duron gjithmon me vujte dhe tradhti jeta mkaloj (3x)


Ky tekst u dërgua nga Mirsade
Më Shumë Këngë Nga Fidani Vogel:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet