Fidush Aliu
Fidush Aliu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Fidush Aliu është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 27 Janar 2013, Fidush Aliu publikon videoklipin "Lutja E Te Varferit". Më datë 8 Korrik 2013, Fidush Aliu publikon videoklipin "Malli Për Babën"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1