Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidush Aliu - Agoi Hena Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  16

Agoi hena katermdhjetshe
nga ai vendi i miqesise
sa te gëzuar po te presim
falemderit perendise.

O i derguar prej madheris
peqafojm me kenaqesi
ti medinen e shndrite
edhe gjirin e vllazeris .

Je si djelli e je si hena
ti je drit e ti je nur
t´bukur si ti skemi parë
asnjeher oj ftyr e gzum


Ky tekst u dërgua nga filon fisteki


Nuk kemi video për këtë këngë.


Fidush Aliu
Publikimi: 30/04/2009


Fidush Aliu - Agoi Hena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Agoi Hena".
3. Video është e këngës "Agoi Hena", por nuk këndohet nga Fidush Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidush Aliu:


Komente 0