Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidush Aliu - Te Therrasim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

te therrasim ne me ballin ton ne tok ballin ton ne tok
te therrasim ne me fytyren me lot fytyrn me lot
te therrasim ne me zemer plot iman zemren plot iman
te therrasim ne me emrin tend rrahman

jeeeeeeeee allah jjjjjeeeeeeeeeee rrahman
dielli edhe tok malet nga lartesit
dielli qe lind e hena qe ndrit
mengjes e mbremje flasim nat e dit
zoti eshet nje i takojn lavdit
ne mengjes e mbremje zoti esht nje i takojn lavdit


te therrasim ne me duart ngritur lart duart ngritur lart
te therrrasim ne me te rreshtuar ne saf rreshtuar ne saf
te therrasim ne me veprat plot ihsan veprat plot ihsan
te therrasim ne me emrin tend rrahman emrin tend rrahman jeeeeeeeeeeeeeeeeee allah jeeeeeeeeee rrrahmen


Ky tekst u dërgua nga XhenetaFidush Aliu
Publikimi: 03/05/2011


Fidush Aliu - Te Therrasim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Therrasim".
3. Video është e këngës "Te Therrasim", por nuk këndohet nga Fidush Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidush Aliu:


Komente 0