Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidush Aliu - Aman Ja Rabb Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Aman Ja Rabb na meshiro , Vetem ty te adhurojme
Aman Ja Rabb ne jemi te ngrate X2
Bejme mekate dite e nate...

Aman Ja Rabb na udhezo
Cdo sprovim na e lehteso
Aman Ja Rabb ne jemi te mjer X2
Per pendim na e qel nje der..

Aman Ja Rabb na shpeto
Zemrat tona na i bashko
Aman Ja Rabb ti qe na ke fal X2
Merrna shpirtin me Iman...

Aman Ja Rabb ja dhulgjelel
Me te miret na ringjall
Aman Ja Rabb ti mos na deno X2
Me shehidet na bashko...

Aman Ja Rabb ti je i larte
Na ndihmo neve ne sirat
Aman Ja Rabb kembet na i forco X2
Sa me shpejt ne ta kalojme...

Aman Ja Rabb ti je muxhib
Dhe Keutherin na e ben Nasib
Aman Ja Rabb na e mundeso X2
Cdo te mire qe ta shijojmeNuk kemi video për këtë këngë.


Fidush Aliu
Publikimi: 01/11/2010


Fidush Aliu - Aman Ja Rabb
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aman Ja Rabb".
3. Video është e këngës "Aman Ja Rabb", por nuk këndohet nga Fidush Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidush Aliu:


Komente 0