Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidush Aliu - Allahu-allah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Zotit lutju dhe beseuj
ruges ti mos ju largooo
Per weqteje qeter ska
leilehe illalahaa(2her)


Zoti dashur ti madhrojm me namaz te adherojm Ti je nje qeter nuk ka leilehe illalahaa(2her)

Zoti boten ka kriju pejgamber na ka dergu Per weq ti qeter nuk ka leilehe illalahaa(2her)

Nese vlla ti shperblim ban jeto ti si musliman Dash xhenetin per me pa leilehe illalahaa(2her)

allahu allahu allahu allah allahu allahu leillahi illahla

wetem ti te lutem i madhi perendi.........


Ky tekst u dërgua nga Mila


Nuk kemi video për këtë këngë.


Fidush Aliu
Publikimi: 01/11/2010


Fidush Aliu - Allahu-allah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Allahu-allah".
3. Video është e këngës "Allahu-allah", por nuk këndohet nga Fidush Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidush Aliu:


Komente 0