Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fiffty-G

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
 • Emri i Vërtetë:
 • Gezim Bajrami
 • Vendlindja:
 • Korce 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Fiffty-G është një këngëtar. Emri i vertetë "Gezim Bajrami II". Ai filloi te merret me Tekste muzike ne vitin 2008, kur kishte plot mendime per kenge. Muzika ishte endrra e tij dhe me kohe iu plotesua deshira. Ne vitin 2013,ai publikoi Muziken e pare ne Youtube "Fiffty-G ft.Audacious-B _ New Diss", pasi kaloi plot 1 vit.ne vitin 2014 Fiffty-G rikthehet perseri me muziken "Fiffty-G is Fiffty-G new Official " Ne 2015 ai publikoi 1 tjeter muzik "Fiffty-g me thirrin fiffty g" d...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vilsian

Dbmc A.K.A Doory

Daiklin

Gutti

Akrep1

Rich Dog

Rimy

E-Os Tbb

Lil Bm

Continental

Tags: Fiffty-G, Gezim Bajrami Ii


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet