Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fifty

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Fifty është një këngëtar i njohur. Ardian Aliu i njohur si Fifty G-Gold Army dhe muziken e filloi qe i ri ne vitin 2005. Ishte kenga e ti e par profesionale e regjistruar ne shtepin muzikore INIT Production nga Ilir Osmani ILIROS. Eshte themeluesi i rapgrupit G-Gold Army ka realizuar mbi 40 keng mirpo vetem 2 videoclipe deri me tani ne vitin 2010 fifty u largua nga kosova per arsye te paqarta dhe u vendos ne Genev te zvicrres pas nje pauze 2 vjeqare u rikthy prap me muziken mirpo ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ram Kukaj

Granit Ahmeti

Zeid

Extrem Brati

Ismail Balidemaj

Valki

Pleurat Stublla

Patriot Deliu

Burim Hoxha

Qendrim Lutfiu

Tags: Fifty, F.1.F.T.Y, Ardian Aliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet