A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fikret Bislimi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10
  • Origin:
  • Podujevë 
  • Age:
  • 35
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Fikret Bislimi is a popular singer. Fikret Bislimi, një ndër zërat e shquar të muzikës popullore shqipe, i cili me talentin e tij ja ripërtriu vlerat muzikës sonë "të shenjtë". Ka të kryer shkollën e mesme të muzikës në Prishtinë, njëkohësisht ka të kryer edhe Akadenimë e muzikës, po në Prishtinë. I pranishëm në shumë evenimente të ndryshme familjare, kulturore e artistike, si brenda ashtu dhe jashtë vendit. Fikreti është i martuar dhe ka një vajzë. Ishte viti 2003 ai që shënoi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Driton Sopa

Shkelqim Mavraj

Ergin Brahimi

Valon Rama

Dardan Aliu

Papushi

Samir Aliu

Toni

Burim Hoxha

Acidi


Tags: Fikret Bislimi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019