TEKSTESHQIP

Fikret Bislimi
Ajo Ishte Me Gersheta
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ajo Ishte Me Gersheta" kënduar nga Fikret Bislimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.