TEKSTESHQIP

Fikret Bislimi
Mora Rrugen Per Prishtine
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mora Rrugen Per Prishtine" kënduar nga Fikret Bislimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.