Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fikret Dauti - Ka Kush T'pret Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

(2x)Ani shko zemra ka thon shpirti me zor smuj me tlon.
Nese ndonjehere ti pendohesh prap kam me ta fal.

(2x)Ka kush t'pret nese prap bohesh pishman ka kush t'pret nese ndonjeher me ke lon.

(2x)Ani pse je largu prap se prap du me t'mar asnjeher nga zemra zemra ime s'te kam ndare.

(6x)Ka kush t'pret nese prap bohesh pishman ka kush t'pret nese ndonjeher me ke lon.


Ky tekst u dërgua nga Gane Selma

Fikret Dauti - Ka Kush T'pret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ka Kush T'pret".
3. Video është e këngës "Ka Kush T'pret", por nuk këndohet nga Fikret Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fikret Dauti:


Komente 0