Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fikrije Bytyqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  32
BIOGRAFIA: Fikrije Bytyqi është një këngëtare e njohur. Në Qershor 2004, Fikrije Bytyqi merr pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Do T'ze Vend Pran Teje". Më datë 7 Qershor 2013, Fikrije Bytyqi publikon videoklipin "Merre Goten"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareFalma Nje Nate...


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tina Shkodra

Genta Xhaferi

Venera Imeri

Gledis

Manushaqe Vata

Gentiana Bujupi

Sevi

Stela Brahimllari

Yllka Berisha

Blerina Kastrati

Tags: Fikrije Bytyqi, Fikrije Bytyci, Fikrie


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet