Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fikrije Lushaku - Syt E Tu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sytë e tu rreze lëshojnë
kur ata o me shikojne
zemra ime te kerkon
ajo shum te dashuron
per ty kam mall pse me tradhton
shpirti im mos mu largo
eja te lutem ti mu afro
se zemra ime shum ty te do
jeten time kam mallkuar
nga une shpirt kur je larguar
keq me dogji dashuria
A sherohen plaget e mia
per ty kam mall pse me tradhton
shpirti im mos mu largo
eja te lutem ti mu afro
se zemra ime shum ty te do
Je malli i zemres sime
mos me le o ne kujtime
zemra ime shum te do, kurre per jete st'e harron
per ty kam mall pse me tradhton
shpirti im mos mu largo


Ky tekst u dërgua nga artie923941

Fikrije Lushaku - Syt E Tu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syt E Tu".
3. Video është e këngës "Syt E Tu", por nuk këndohet nga Fikrije Lushaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fikrije Lushaku:


Komente 1