A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Fifi & Eri Dee - Dope


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  27

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/04/2017

2017-04-01T21:23:50

Më Shumë Nga

Eri Dee

Video Produksioni:

MAX Production


Mama so dope, dope, dope, dope, dope, dope
Mama so dope dope dope dope dope
Mother f**ker dope dope dope dope
mama so dope dope dope dope dope dope

E kena nis me qef qef
E kom shoqnin besom shum trent trent
Ska lidhje a jena ntren ntren
Kam pi bari edhe ntren ntren

E o kam vjen nxet nxet
Prej shishes pom mirren ment ment
E kem qu pesh kejt ni ven ven
Ec tash dhezma ni kent

Shum shum tym tym
Kadal se u ngulfata
Shum shum tym
Hajde dalim te terrasa

Hesap si dhojm kerkujt
Na tmirt na nje me roj
Neser sdon ulem qoshe shoj
Lypum ma shum tlutna harroj

Mama so dope dope dope dope
Mama so dope dope dope dope
Mother f**ker dope dope dope dope dope
Mama so dope dope dope dope dope
Mama so...

E o kam vjen nxet nxet
Prej shishes pom mirren ment ment
E kem qu pesh kejt ni ven ven
Ec tash dhezma ni kent

Shum shum tym tym
Kadal se u ngulfata
Shum shum tym hajde dalim te terrasa

I mbledhi qikat nga mahalla
Pse me patika e me taka tlarta
Ishe tu ardh ktu prjashta
Kshtu qe neser degjon
Ose munet mem sho

Skena me nal skena me nal bejbe
Nese nqaf ki me marr edhe temin
Kena mu kan skena mu kan skena mu kan bejbe
Edhe neve ti ke me pa tmiren
Ti e din diellin
Neser mqaf ki me marr edhe timin
Kena me kall bejbi
Edhe neve na djeg..

Mama so dope dope dope dope dope dope
Mama do dope dope dope dope
Mother f**ker dope dope dope dope dope
Mama so dope dope dope dope dope dope
Mama so...


Ky tekst u dërgua nga Sabina binaKartolina (1)

2019-10-07 09:42:12
S'ka lidhje a jena
n'tren, n'tren
Kam pi bari
edhe n'tren n'tren

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019