A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Fifi - Krimineli Zemres


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  57

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/10/2018

2018-10-27T19:00:02

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 19


Se mbrëmë aty të kisha
Frymën tënde nëpër gishta
Unë e nijsha
Kisha frikë mos do e prishja
Ni magji si ti
Që kishte kaq kohë që e prisja
Nëpër lëkurën tënde thithsha
Unë dashninë, unë dashninë...
E ti me kuptim t'plotë
Je ka m'bon komplot
Don mem kushtu ma shumë se lot...

[REF.:]
Me dy durt shpirtin ta kam dhuru
Pa vetdije ti ki mem shkatrru mu
Kriminel i zemrës tem
Kriminel te unë ke zon ven
Pse veten e nal mem dasht mu
Pse veten e nal mem dasht mu
Pse veten e nal mem dasht mu
Mem dasht mu...

E tash edhe para pasqyres kur rri
Ftyra jote del m'vret e m'jep energji
E tash pot lus mos ia jep fuqin frikës
Me e luftu betejën
Ma t'fort të ni legjendës
Ti e di sa i bezdisem unë ikjes
E kjo t'i ulë do pikë
Po flas prej paraqitjes
E dashuron momentin
Kur ti me mu llafe bon
E bon t'kundërtën e kërkesës
Edhe m'nervozon
A ki pa diçka në jetë
Që osht komplet perfekt
As kështjella nuk quhet mbretni
Kur n'to nuk ka mbret

[REF.:]
Me dy durt shpirtin ta kam dhuru
Pa vetdije ti ki mem shkatrru mu
Kriminel i zemrës tem
Kriminel te unë ke zon ven
Pse veten e nal mem dasht mu
Pse veten e nal mem dasht mu
Pse veten e nal mem dasht mu
Mem dasht mu...


Lyrics submited by Kk.senoritae-Cards (3)

2019-03-23 08:57:36
Ti e di sa i bezdisem unë ikjes
E kjo t'i ulë do pikë
Po flas prej paraqitjes
U krijua nga dionita 2018-12-09 13:29:21
Me dy durt shpirtin ta kam dhuru
Pa vetdije ti ki me m'shkatrru mu
Kriminel i zemrës tem
Kriminel te unë ke zon ven
U krijua nga diona 2018-11-02 18:38:26
Pse veten e nal
me m'dasht mu?

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019