A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Fifi - Shqipe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/07/2019

2019-07-24T15:15:00

Muzika & Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Produksioni:

Dj Cekic


REF.:
Ooo jena shqipe me krena(x3)
Ooo ooo
Ooo jena shqipe me krena(x3)
Hjde knej na, hajde knej na

Ku i kam dostat haverat
Ku i kam bash kriminelat
Ata qe per kurgjo sju han
Qejfin e kan qejf aa punen per mashallah
Per ket u dhezen kandilat
E u djegen mindilat
Se kur vin cikat knej
Qejfin e kan qejf
E djemve shum jau thej
Jena bashk per marak
Si shqiptart ska jeej jena kapak
Jena t'lezetit,
Ma bosa se mreti,
Per shok na desim...

REF.:
Ooo jena shqipe me krena(x3)
Ooooo ooooo
Ooo jena shqipe me krena(x3)
Hajde kneja na hajde knej na

Gajret, gajret hajde kapi dajret...
Se un po rri e qete edhe zemra shqip flet
Ka po shkoj kiamet o ka bohet
Pa koment krejt clubi tranohet

I ka kto njerzia,Nuk na ze rakia
Nuk na ze rakia, Ka shperthy dashnia
Knej, shperthej
Qysh e don shoqnia
O shqipet e mija
O ka vyn ni tupan
Kalle pak, kalle pak me tupan

REF.:
Oooo jena shqipe me krena(x3)
Oooo oooo
Ooo jena shqipe me krena(x3)
Hajde knej na, hajde knej na

Kartolina (3)

2019-07-29 17:20:20
Si shqiptart s'ka
Jena kapak
Jena t'lezetit
Ma bosa se mreti
Për shokë na desim
2019-07-29 16:26:47
O jena shqipe me krena
O jena shqipe me krena
Hajde knejna, hajde knejna
U krijua nga Aida 2019-07-29 16:12:54
Ku i kom dostat haverat
Ku i kom bash kriminelat
Ata që për kurgjo s'ju han
Qefin e kan qejf
Sa punën për marshallah

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019