TEKSTESHQIP

Fifi
Qaj
Lyrics

S'u mora kurrë me veten tem
Si kur t'jem lëndu
S'e morën kurrë të mirëqenë
O ndjenjen tem
E me vazhdu s'e kom ndërmen
Mi lon me m'hyp n'qaf mu
O krejt me ren

[REF.:]
Qaj, o zemër qaj
Qaj, lotin mos e mbaj
E lëndove vet, tani nihesh n'faj
S'ke faj
Qaj o zemër qaj
Qaj, lotin mos e mbaj
E dogje shpirtin, ti ke faj

Ma n'fund u bona e sinqert
Me krejt ça m'kan ndodh mu
Menova që nafaka jem
Ooo je ti, sigurt
E me vazhdu s'e kom ndërmen
Mi lon me m'hyp n'qaf mu
Ooo krejt me ren

[REF.:]
Qaj, o zemër qaj
Qaj, lotin mos e mbaj
E lëndove vet, tani nihesh n'faj
S'ke faj
Qaj o zemër qaj
Qaj, lotin mos e mbaj
E dogje shpirtin, ti ke faj

Qaj o zemër qaj
Qaj, lotin mos e mbaj

DËRGOI:
INFO
Publiku shqiptar çmon shumë edhe aspektin viziv, ndaj projekti muzikor ka ardhur në ekranet tona i punuar shumë bukur me anë të një videoklipi, të cilin e punoi Cinematic Albania. Ky videoklip u publikua më 8 Shkurt 2020. Autore e muzikës dhe autore e tekstit është Filloreta Raçi (Fifi), këngën e orkestruan bashkarisht K-Master & Strike Beatz, ndërsa producenti audio rezulton të jetë K-Master.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200