Më mbaj mend (për 1 muaj)

Finem

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  2598
 • Emri i Vërtetë:
 • Klejdi Dogjani
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Finem është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Megjithese shume i ri ne moshe, Klejdi Dogjani apo Finem sic njihet nga publiku, ka arritur qe ne shume pak kohe te behet nje emer premtues i industrise se muzikes bashkekohore. Ai dallon ne stilin e tij unik. Me date 20 Maj 2019, Finem publikon kengen e tij te pare “Benzi” ne bashkepunim me nje tjeter reper te ri ne industrin e muzikes, Solo. Kenga arriti qe ne shume pak kohe te marre miliona klikime dhe te behet hiti i momentit. Me date 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

450 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (54)

32
29
31
40
22
44
75
52
131
55
105
90
75
42
39
53
54
46
56
60

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Matolale

Marin TnT

Çartani

Olsi Bylyku

Lali Unik

Leon

Jointinjo

Dichy

Teson

Reexhi

Tags: Finem, Klejdon Dogjani, Klejdi Dogjani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet