Më mbaj mend (për 1 muaj)


Finem & Stresi - Gazi N'fund

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gazi N'fund".
3. Video është e këngës "Gazi N'fund", por nuk këndohet nga Finem & Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Finem & Stresi - Gazi N'fund  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  153

Komente

141 🔥

Më Shumë Nga

Stresi

11/08/2020

2020-08-11T14:17:34+00:00Gazin n'fund kurgjo e re
Fly sot sikur dje
Nese neser ajo del n'treg
Dije, sot un e kom ble

[Finem:]
Gazin n'fund kurgjo e re
Fly sot sikur dje
Ajo neser del n'treg
Dije, sot un e kom ble
Po jetojna si n'havana
Me kto shok un kurr su nala

[Stresi:]
Gazin n'fund kurgjo e re
Fly sot sikur dje
Ajo neser del n'treg
Dije, sot un e kom ble
Po jetojna si n'havana
Me kto shok un kurr su nala

[Stresi:]
(Yaah)
Shum abstrak,
o ka doket situata
Munesh veq me m'pa n'onderr,
shum e leht imagjinata
Kshtu qe mos u kruj me neve,
se vim ju nxjerrim jashta
Fuck fake raper,
Love elvana gjata
Hasem ma hasem,
n'Tiran u bom me castle
Shum e leht me gjujt me heker
Ndihen krismat sikur n'dasëm
S'merna me kurva
Se ato na krejt i plasen
Trekondsh,katror asiher su nalem
Po hiqen si burra,
demek jon rruga,
Ju njoh un o kurva,
Ju jeni me turra
Raki shum i madh amo krejt estrada,
Gazi deri n'fund
ka me u majt neper dekada

[Finem:]
Gazin n'fund kurgjo e re
Fly sot sikur dje
Ajo neser del n'treg
Dije, sot un e kom ble
Po jetojna si n'havana
Me kto shok un kurr su nala

[Stresi:]
Gazi n'fund kurgjo e re
Fly sot sikur dje
Ajo neser del n'treg
Dije, sot un e kom ble
Po jetojna si n'havana
Me kto shok un kurr su nala
(Yeah)

[Finem:]
Kom dal prej rruge,
Krejt ca fola un i bona
Kom dal prej rruge,
Me pishmon mu ka dhimbs nona
Kom dal prej rruge,
N'telefon shum zile t'rona
Kom dal prej rruge,
Naper lagje nga Tirona
Kom rreziku per ket dit,
E din shum mir e di ti
Kom material pe foli e jo skena filmi
Po fol per mu ha kar
Per mu loj loj tipi
Moss...more famen prej kti timit
Finem,kallashnikovi
Fundi gazi n'fund
Jo ju se kaloni
E boj per shok,
se kom dashni edhe rrespekt,
se jena krejt per njo,
e njo per krejt

Gazi n'fund kurgjo e re
fly sot sikur dje
Ajo neser del n'treg
Dije, sot un e kom ble
Po jetojna si n'havana
Me kto shok un kurr su nala

[Stresi:]
Gazi n'fund kurgjo e re
fly sot sikur dje
Ajo neser del n'treg
Dije, sot un e kom ble
Po jetojna si n'havana
Me kto shok un kurr su nala
(Yeah)


Ky tekst u dërgua nga Xd Ren   Kida277Kartolina (6)

23
52
133
55
106
91

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Finem:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet