Më mbaj mend (për 1 muaj)

Finem - Avioni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  94

[Intro:]
Kthehen kokat prej tirone
Origjina osht kuksione...

Une jom lart po ju shoh si avioni
Ajo ka pi nuk ja nin per asnjonin
Mos u cudit kur t'gjuj si Tyson-i
Jom me pidh none se ti un o dak
Mos provokoni kur s'keni takat
Femra e zeze e lekura matt
Fi-nem

Zemra e vogel s'ka faje
Ajo po don me nejt n'maje
Ti nuk ke ftyr sado laje
Mos prit me t'shajt
Ama veten ti shaje

[Solo:]
Pussy

[Finem:]
Hapet krejt derdhet shampanja
Mblidhen krejt shokt si Piranha
Drdhet qelia nuk i man veni
Shqipe t'zen belaja

Nejse jom tjeter ven
Ajo ntjeter planet
Mos i boni planet
Se ju prishen planet
Shijen e trupit si mango
Ajo nuk rrin me ty lango
Ajo ka qef vetem Gango
Kush Te quiero bailando

Femra e zez
e lekuren mat
Mos boni si trima se hani dajak
E ke provu ke shku n'komisariat
Dy viza te koka shko boj prap

Une jom lart po ju shoh si avioni
Ajo ka pi nuk ja nin per asnjonin
Mos u cudit kur t'gjuj si Tyson-i
Jom me pidh none se ti un o dak
Mos provokoni kur s'keni takat
Femra e zeze e lekura matt

Ca do qe e boj un e boj skandal
Mallin qe kom per ty un e kom kristal
Xixa xixa i vesh diamant
Tu jetu ondrren qe zoti mka fal

Tjeter nivel, me ne je tjeter nivel
Larg me milje, jena me ner n'familje
Ka kalu koh, dhe ne pse kurr su pam
N'zemer ju kam,
Do nisim rrugen qe lam

Une jom lart po ju shoh si avioni
Ajo ka pi nuk ja nin per asnjonin
Mos u cudit kur t'gjuj si Tyson-i
Jom me pidh none se ty un o dak
Mos provokoni kur s'keni takat
Femra e zeze e lekura matt

(Une jom lart po ju shoh si avioni
Ajo ka pi nuk ja nin per asnjonin
Mos u cudit kur t'gjuj si Tyson-i
Jom me pidh none se ti un o dak
Mos provokoni kur s'keni takat
Femra e zeze e lekura mat


Ky tekst u dërgua nga Lyricsal_lm   Kida277Finem
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/12/2020
Teksti: Finem
Produksioni: Arlenn
Mix/Master: Arlenn
Video Produksioni: Keid BallaFinem - Avioni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Avioni".
3. Video është e këngës "Avioni", por nuk këndohet nga Finem.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (9)

28
60
55
53
40
37
34
28
25

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Finem:


Komente 6