Më mbaj mend (për 1 muaj)

Finem - Meteor Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19

ref
si meteor ti mke ra
veten e ke vra
meri meri e shko nhava
jo mo mos u kthe ti se nrrug ke me u pa pa pa
ca ke me bo tii
sedi a do mbash inat inat inattt a jo

prej dites tpar na kur jena pa
nuk e morem ne shum seriozisht
vazhdove ti cdo nat tu mdal nondra
her si engjell her si djall me bisht
ta kom thon qe me mu bone dy gabime
die die qe nuk jena mo
nuk e doje nuk e doje jeten time
naiher ne pasqyr a e ke pa veten
ntok ti ke ra si meteor boten e ke vra
e lotet maj maj maj maj e maj maj maj majj
ref

si meteor ti mke ra
veten e ke vra
meri meri e shko nhava
jo mo mos u kthe ti se nrrug ke me u pa pa pa
ca ke me bo tii
sedi a do mbash inat inat inattt a jo
Finem
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/01/2023
Teksti: Finem
Produksioni: Arlenn
Video Produksioni: Blacksheep Production


Finem - Meteor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Meteor".
3. Video është e këngës "Meteor", por nuk këndohet nga Finem.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Finem:


Komente 1