Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Fiona është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 11 Janar 2017, Fiona publikon videoklipin "Pa Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Xhesi Gjoni

Marigona Vitia

Jola

Florida Dushku

Xhirjana

Sarentina Cako

Dea Strica

Anisa Smajlaj

Jona

Tags: Fiona


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet