TEKSTESHQIP

Fioralba Syla
Harrove
Lyrics

A po ndihesh mire ti larg meje
A po knaqesh tash pa mu ooo
Me nje tjeter prane teje dhe njerezit e tu
Ata qe prej meje t’kane largu

Ref.
Harrove krejt i harrove
Dhurove puthje qe me vran
Lotet e zemres sime dhe pafajsia ime
Mallkojne ata qe na ndan

Ne nuk jemi me te vendi i vjeter
Per inat ndoshta ben sehir ooo
N’perqafim nje tjeter me ty ndihet mire
Su kujtove asnjehere me m’thirrë

Ref.
Harrove krejt i harrove
Dhurove puthje qe me vran
Lotet e zemres sime dhe pafajsia ime
Mallkojne ata qe na ndan

DËRGOI:
INFO
Më datë 19 Mars 2021, Fioralba Syla publikon videoklipin "Harrove". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu.