A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fiorela Sahiti

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  24
  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Fiorela Sahiti is a popular singer of Pop music. Fiorela Sahiti është një këngëtare dhe autore këngësh. Talenti i Fioreles u zbulua që në fëmijëri. Në moshën 5-vjeçare, mori pjesë në festivalin "Femijet e gezuar". Pas perfundimit te shkolles fillore, ajo vazhdoi mesimet ne shkollen e mesme te muzikes "Cesk Zadeja" drejtimi solokendim ne Ferizaj. Tani vijon studimet ne drejtimin muzikologji. Fiorela eshte vajza e kengetarit te mirenjohur, Veli Sahiti nga grupi TRIX. Më datë 15 Janar 2016, Fi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bleta Brovina

Nita Latifi

Ermedina Rama

Elita Rudi

Kallashi

Nikka

Eronida

Ariana

Marigona Jelliqi

Festina Mejzini


Tags: Fiorela Sahiti, Rela

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019