Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fisnik Ristemi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Fisnik Ristemi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Në Qershor 2002, Fisnik Ristemi merr pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Perse Me The Te Dua". Në Shtator 2004, Fisnik Ristemi merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2004 me këngën "Tash Lotojne Syte E Mi". Më datë 16 Maj 2008, Fisnik Ristemi publikon videoklipin "Maturantet". Më datë 27 Maj 2011, Fisnik Ristemi publikon videoklipin "Milioneri". Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics. Më datë 6 Dhjetor 2011, Fisnik Ristemi publikon videoklipin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive 2016 (2016)

Ti Po Më Kallë (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Naim Gavrani

Istref Berisha

Lul Vushtria

Qenan Selani (Qena)

Sabi

Anton Keraj

Isa Neziri

Avdi Mjeku

Premtim Mehmeti

Remzi Leka

Tags: Fisnik Ristemi, Niki, Fisnik Rustemi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet