Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Fisnik Ristemi - Potpuri Pollogu 2017  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/12/2016

2016-12-15T12:39:02


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Pollogu 2017" kënduar nga Fisnik Ristemi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fisnik Ristemi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fisnik Ristemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet